למינייטים –ציפויים אסתטיים מחרסינה בשיניים קדמיותבשנים אחרונות רפואת השיניים הגיע לשחזורי שיניים ברמה האסתטית הגבוהה ביותר ובאותו זמן שמרה על חומר השן הבריא. חזיתיות חרסינה הן יחידות דקות מאוד מחרסינה המודבקות לשיניים שדורשות הסרה מועטה מאוד של חומר שן, אם בכלל. משתמשים בהם לצורך תיקון אסימטריות בשיניים, שינויי צבע ושינויים בסגר ומנשך תוך כדי הכנה מינימלית ביותר של חומר השן ללא צורך בטיפולי שורש או קידוח נרחב בשן. הטיפול מחייב שיתוף פעולה חזק בין טכנאי שיניים ברמה גבוהה לבין הרופא על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. העבודה היא מהירה, שמרנית ואסתטית מאוד!


השלמות כותרת מחרסינה דחוסהבמרפאתנו, אנו מתאמצים לשמור על השן הטבעית ומנסים להימנע, כמה שניתן, מטיפולים מיותרים ומורכבים. במרפאות שיניים רבות עדיין עושים טיפול שורש , מבנה וכתר לשן בריאה במצבים שאין מספיק חומר שן כותרתי. פעילות זו, בעצם, "מחלישה" את השן. למה זה קורה: לעיתים, סתימה גדולה נשברת מספר פעמים בעקבות סגר חזק או סגר שאינו מאוזן . אינליי ואונליי נותנים פתרון חזק ואסתטי ביותר לשיניים ובדרך הזאת מונעים טיפול שורש בשן. החומר יכול להיות מזהב, תרכובות קומפוזיטית או מחרסינה, שמדביקים לשן הפגועה. בשנים האחרונות משתמשים בעיקר בחרסינה דחוסה שמשתלבת עם הצבע הטבעי של השן והיא חומר חזק מאוד. באינליי (שדומה מאוד לסתימה), משתמשים כאשר רוצים לשקם תלולית בשן. אונליי, תפקידו לשקם איזור נרחב יותר של השן. כדי לבצע אינליי ואונליי דרושים שני מפגשים. במהלך המפגש הראשון, מסלקים סתימות ישנות ועששת, לוקחים מטבעים ("מידות") של שתי הלסתות ומנשך ומוסרים למעבדת השיניים. בביקור השני ,כשבוע לאחר מכן, תתבצע בדיקת ההתאמה ובמידה ויש התאמה מושלמת נדביק את האינליי/אונליי עם הדבקים המיוחדים להם והשן תחזור לתפקוד מלא.


הלבנת שינייםהלבנת שיניים איכותית מתבצעת במרפאת שיניים ע"י רופא שיניים מאחר והחומרים המשמשים להלבנה אינם מאושרים לשימוש ביתי. מומלץ לשלב חומר מוחלש לשימוש ביתי להמשך הלבנה או תחזוקה. אמצעי עזר להלבנה איכותית במרפאה היא מנורת ההלבנה שמאיצה את התהליך ומשפרת תוצאות. יתרונותיו של הטיפול במרפאתנו:

  • שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
  • ללא רגישויות או תופעות לוואי
  • הגנה על שכבת האמייל והדנטין ע”י חומר שמכסה אזורים רגישים של השן
  • הלבנה יעילה לאורך זמן
  • מלבין נזקי אנטיביוטיקה מסוג טטראציקלין

החומר הפעיל מיוצר ממי חמצן מיוצבים (היחידים בעולם) מתפרקים בצורה הדרגתית וחודרים עד לעומק השן  (דנטין). החומר הפעיל אינו מייבש את המים שנמצאים בשן ולכן רגישויות הן דבר נדיר בתהליך הלבנה זה. החומר הפעיל הינו ברמת חומציות ניטרלי ולכן הוא עובד בצורה ידידותית בסביבת הפה, מכאן הגיע השם הלבנה אקולוגית, לא נגרם נזק  לאמייל והשן אינה נחלשת. בסוף תהליך ההלבנה, השיניים מבריקות וחזקות ומקבלות גוון טבעי. כהמשך טיפול, נשתמש בסד אישי לטיפול ביתי.

יופי  ואסתטיקה הם חלק בלתי נפרד מרפואת השיניים במרפאה.


פיסול פנים בעזרת בוטוקס וחומצה היאלורונית